WSPÓŁPRACA

Cześć!
Bo Ma Być Mrucznie jest blogiem rodzinno-lajfstajlowym otwartym na wszelkiego rodzaju współpracę. Im bardziej kreatywnie tym lepiej, bo ani ja, ani moi czytelnicy nie lubimy nudy. Na blogu poruszam tematy dotyczące rozwoju osobistego, motywacji i rodzicielstwa. Nie brakuje typowych babskich pogadanek, recenzji produktów i porad około-dziecięcych. Bo ma być mrucznie to szeroko pojęty lajfstajl z niemowlakiem, mężem i kotem w tle. Z przyjemnością nawiążę współpracę z  Tobą i Twoją marką, jeśli Twój produkt/usługa/marka wpasowuje się w którąś z powyższych kategorii.
Na blogu goszczę przede wszystkim kobiety, bardzo często młode żony i matki, w przedziale wiekowym 20 – 35.

Wyznaję zasadę, że we współpracy wygrywa każdy: zarówno firma, ja oraz mój czytelnik. Nie wchodzę we współprace, które są niezgodne z tematyką bloga i mogłyby sprawić, że mój czytelnik straci do mnie zaufanie.  Nie współpracuję barterowo.

Proponuję:
  • Wpisy sponsorowane produktów lub marek
  • Testy i recenzje produktów
  • Konkury na blogu i na kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram)
  • Relacje z wyjazdów, wydarzeń, warsztatów
  • Banery i grafiki reklamowe
  • Jestem otwarta na propozycje, więc jeśli szukasz jakiegoś odjechanego pomysłu i sposobu na zaprezentowanie swojej marki, pisz śmiało – razem na pewno coś wymyślimy!

Każda współpraca odbywająca się na blogu jest promowana na kanałach social media (Facebook, Instagram). Tak, jest możliwość współpracy wyłącznie na kanałach social media.

Statystyki bloga wysyłam na życzenie drogą mailową. Moją obecność na portalach społecznościowych można śledzić tutaj:  Facebook, Instagram. Więcej o mnie i o blogu przeczytasz tutaj.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało!

Kontakt mailowy:

kontakt@bomabycmrucznie.pl 

w tytule proszę zawrzeć słowo: Współpraca

 

Jeśli chcesz mi wysłać prezent, dziękuję! Bardzo lubię prezenty i zawsze pokazuję je na snapchacie (@lu.nadine), a jeśli są naprawdę fajne i ciekawe, chętnie pokazuję je na Instagramie lub na Facebooku.
UA-36089368-1